Vážení rodiče, ve dnech 29. (pondělí) a 30.6. (úterý) bude pro všechny přihlášené/zapsané děti fungovat školní družina.
Proběhne formou celodenního výletu po Semilech a okolí. Od 7hod bude otevřena škola a v 8:30 budou děti s vychovatelkami vyrážet ven, návrat do školy v 15:30.
S sebou děti potřebují vhodné oblečení a obutí a svačinu. Oběd bude zajištěn.
Případné dotazy Vám zodpoví vedoucí vychovatelka Kamila Slavíková (604 423 893).