Kolegium učitelů

Kolegium učitelů, které je kolektivním orgánem vnitřní správy školy a schází se pravidelně každé čtvrteční odpoledne, tvoří ve školním roce 2018/2019:

  • Bc. Tereza Včeláková 
    třídní učitelka 1. třídy, tereza.vcelakova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Zuzana Jebavá 
    třídní učitelka 2. třídy, zuzana.jebava@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Vlastimil Trnka 
    třídní učitel 3. třídy, vlastimil.trnka@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Pavla Grajová 
    třídní učitelka 4. třídy, český jazyk, pavla.grajova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Martina Peukerová 
    třídní učitelka 5. třídy,martina.peukerova@waldorf.semily.cz
  • Jan Slavík, DiS. 
    třídní učitel 6. třídy, jan.slavik@waldorf.semily.cz
  • Bc. Ondřej Slavík 
    třídní učitel 7. třídy, ondrej.slavik@waldorf.semily.cz
  • Ing. Jindřiška Kocvárová
    třídní učitelka 8. třídy, jindriska.kocvarova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Petr Stříbrný 
    třídní učitel 9. třídy, metodik primární prevence, český jazyk, dějepis, základy společenských věd, petr.stribrny@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Marta Cardová 
    třídní učitelka 10. třídy, německý jazyk, marta.cardova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Jiří Šimek 
    třídní učitel 11. třídy, matematika, fyzika, jiri.simek@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Olga Pleštilová 
    třídní učitelka 12. třídy, hudební výchova, anglický jazyk, olga.plestilova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Jitka Podzimková 
    třídní učitelka 13. třídy, německý jazyk, anglický jazyk, jitka.podzimkova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Lenka Břenková 
    zástupkyně ředitele pro SŠ, výchovná poradkyně, dramatická výchova, lenka.brenkova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Marta Šedivá 
    matematika, chemie, zástupce ředitele pro ZŠ, výchovný poradce pro ZŠ, marta.sediva@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Dušan Pleštil, Ph.D. 
    biologie, chemie, dusan.plestil@waldorf.semily.cz
  • MgA. Mojmír Dlabola 
    kovářství, truhlářství, kroužek malby, mojmir.dlabola@waldorf.semily.cz
  • MaEd. Anthony Tun 
    anglický jazyk, anthony.tun@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Lenka Vránková 
    německý jazyk, tělesná výchova, lenka.vrankova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Taťána Trubačová
    český jazyk, výtvarná výchova, tatana.trubacova@waldorf.semily.cz
  • Bc. Dagmar Skalská 
    německý jazyk, eurythmie, dagmar.skalska@waldorf.semily.cz
  • Petr Přeučil
    informatika, petr.preucil@waldorf.semily.cz
  • Iveta Sadecká 
    umělecké předměty, výtvarná výchova, iveta.sadecka@waldorf.semily.cz
  • Iva Válková 
    pracovní vyučování, dílny, iva.valkova@waldorf.semily.cz
  • Bc. Adéla Kocvárová
    pracovní vyučování, dílny, pěstitelské práce, adela.kocvarova@waldorf.semily.cz
  • PhDr. Magda Nišponská, Ph.D. 
    psychologie, magda.nisponska@waldorf.semily.cz
  • Ing. Tereza Bubeníková 
    eurytmie, tereza.bubenikova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Helena Turková 
    učitelka ekonomie, helena.turkova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Kateřina Ďurechová 
    modelování, pěstitelské práce, informatika, katerina.durechova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Eliška Kahudová 
    dějepis, základy společenských věd, divadlo, eliska.kahudova@waldorf.semily.cz
  • Mgr. Šárka Staňková 
    český jazyk, sarka.stankova@waldorf.semily.cz
  • Eva Kaplanová 
    vedoucí vychovatelka školní družiny, eva.kaplanova@waldorf.semily.cz
  • Zdeňka Nesvadbová 
    vychovatelka, zdenka.nesvadbova@waldorf.semily.cz
  • Libuše Friedrichová 
    vychovatelka v dětském klubu, libuse.friedrichova@waldorf.semily.cz
  • Barbora Kozáková
    vychovatelka v dětském klubu, barbora.kozakova@waldorf.semily.cz